Semestertider på kansliet

- Skrivet av ·

 

Vi har nu gått in i semesterperioden och på vårt kansli. Vår personal har semester enligt följande:

Ulf Adolfson v.26,29,30,31,32

Pernilla Alm v.24,27,28,29,30,31

Roland Olin v.22,28,29,35,36

Pernilla Thun v.27,28,29,30,31

Mikko Lukkarila v.20,26,27,28,29

Joakim Hedqvist v.26,27,28,29,30,31

Niklas Thonader v.21,27,28,29

Peter Karlsson v.27,28,29,30

Kansliet är helt stängt v.29. Övriga veckor finns viss bemanning.

Comments are closed.